Про інститут

Львівська міська громадська організація "Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я" є громадською організацією, створеною відповідно до Закону України "Про об'єднання громадян". Львівський психоаналітичний інститут об’єднує на добровільних засадах спеціалістів, зайнятих науковою, дослідницькою, педагогічною, просвітницькою, медичною, видавничою, благочинною та практичною діяльністю у галузях психоаналізу, психології, психотерапії, психіатрії, соціології, культурології, політології, а також інших осіб, задіяних у сфері ментального здоров’я, зацікавлених у практичному та теоретичному розвитку психоаналізу.

Основною метою діяльності Інституту є популяризація знань у галузі психоаналізу, психоаналітичної психотерапії, психології та психодинамічної психіатрії у відповідності до українських, а також міжнародних, зокрема європейських, стандартів; сприяння розвитку наукового потенціалу регіону у сфері психоаналізу, психотерапії, психіатрії, психології, культурології, соціології, політології, науково-дослідній роботі та обміну досвідом, концентрації кадрових та науково-методичних ресурсів у названих сферах; сприяння підтримці ментального здоров’я населення.

Партнерами Інституту є провідні європейські та українські освітні установи у галузі психотерапії та психоаналізу:

  • Європейська Асоціація Психотерапії (ЄАП)

  • Європейська Конфедерація Психоаналітичних Психотерапій (ЄКПП)

  • Українська Спілка Психотерапевтів (УСП)

  • Університет Зіґмунда Фройда (Відень, Австрія)

  • Університетська Клініка психосоматичної медицини (Ульм, Німеччина)

  • Кафедра психіатрії та психотерапії ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького

Олександр Фільц


Президент Інституту, професор, доктор мед. наук, екс-президент ЄАП, президент УСП, супервізор і навчаючий аналітик УСП, ЄКПП